SEKCJA SIATKÓWKI UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO
libero

Ruszyły już treningi w UKS LIBERO sezon 2014/20125 dla dzieci ze szkół podstawowych. Na nasze zajęcia uczęszcza już ponad 20 osób. Tworzy się fajna grupa. Najlepsi wystartują w barwach klubu na rozgrywkach KINDER SPORT. Mamy nadzieję, że będzie to kilka drużyn w różnych rocznikach.
Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze zajęcia.


Nasza szkoła uzyskała statut szkoły patronackiej PZPS i stara się teraz o wejście do ogólnopolskiego programu szkoleń, tzw. SOS (szkolny ośrodek siatkarski).

libero1

libero2


plakat 


28 maja 2014 r  w naszej szkole odbył się "I TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM 28" zorganizowany specjalnie dla uczniów Szkół Podstawowych naszej Dzielnicy.
Organizatorami zawodów był sam dyrektor Gimnazjum 28 Pan Marek Nowotka oraz UKS Libero.
     Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 10 zespołów (3 drużyny dziewcząt i 7 drużyn chłopców - razem około 40 osób) ze szkół SP 120, SP 312, SP 185 i SP 141.  -
Rozgrywki prowadzono systemem "każdy z każdym". Po ciężkim, prawie 3 godzinnym boju wysoką klasę pokazały dziewczynki z SP 312 (Stępień Urszula, Wojnarowska Urszula, Adrianowska Julia), które ostatecznie zajęły I miejsce zgarniając w ten sposób główną nagrodę - puchar oraz złote medale. Dla wszystkich uczestników przewidziano dyplomy oraz słodkie niespodzianki.
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 312 dziewczęta
2. SP 141 "Team 141"
3. SP 312 "Najlepsi"
4. SP 185 "Truskawki"
5. SP 120 "Żółci 1"
6. SP 185 "Truskawki"
7. SP 185 "Zielone Świerszcze"
8. SP 141 "Wilczury"
9. SP 120 "Żółci 2"
10. SP 185 "

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów. Dziękujemy także wszystkim opiekunom za zaangażowanie !!!

puchar1

puchar2

puchar5


DEKLARACJA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH
PIŁKI SIATKOWEJ
W UCZNIOWSKIM KLUBIE SPORTOWYM „LIBERO”


pobierz deklarację


Treningi siatkówki grupy dziewcząt i chłopców w wieku 10 - 12 lat

   Treningi prowadzone będą dwa razy w tygodniu z podziałem na grupę dziewcząt i chłopców.
   Dla dzieci trenujących u nas przewidujemy możliwość kontynuacji nauki w klasach sportowych naszego Gimnazjum. Za udział w treningach uczniowie otrzymają dodatkowe punkty w rekrutacji.
   Dla trenujących przewidujemy także udział w obozach sportowych zimowych i letnich, na których prowadzić będziemy przede wszystkim kontynuację szkolenia siatkarskiego oraz udział w sportach zimowych (narty zjazdowe, biegowe, deska snowboardowa) czy wodnych (pływanie, kajakarstwo).
   Siatkarskie treningi, mecze, wyjazdy na mecze, turnieje, obozy sportowe - to może być wspaniała przygoda dla każdego młodego sportowca.
   W klubie stawiamy na wszechstronny rozwój psychofizyczny i wpajamy zasady oparte na rywalizacji "fair play".

   Więcej wiadomości można uzyskać pod numerem telefonicznym 693 944 977 lub pisząc na adres gim28w@gmail.com